Vergipedia Yayın Hayatına Başladı (3 Kasım 2019)

Ulusal ve uluslararası vergi konularında kamu ve özel sektör tarafında görev yapan denetim elemanlarının görüş ve kanaatlerinin köşe yazısı formatlı makaleler eşliğinde kamuoyu paylaşılması için ortak bir platform oluşturulması amacıyla yola çıkan vergipedia yayın hayatına başladı.

Vergipedia.com yayın hayatına başladı.

Ulusal ve uluslararası vergi konularında kamu ve özel sektör tarafında görev yapan denetim elemanlarının görüş ve kanaatlerinin köşe yazısı formatlı makaleler eşliğinde kamuoyu paylaşılması için ortak bir platform oluşturulması amacıyla yola çıkan vergipedia yayın hayatına başladı. Seçkin yazar kadrosu ve özgün içerikleriyle vergi okur yazarlığını arttırma hedefi ile kurulan vergipedia, mümkün olan en geniş okuyucu kitlesine ulaşmak üzere yola çıktı. Herhangi bir ticari kaygı gütmeyen ve yazarlarına telif ödemesinde bulunmayan vergipedia tamamen gönüllülük esası üzerine kuruldu.

Yazar Kadrosu

İfade özgürlüğünün yüceltilmesi ve tüm fikirlerinin saygı ile karşılanması ilkesini benimseyen vergipedia için denetim elemanı kimliğine sahip tüm denetim elemanları potansiyel yazar olarak öngörüldü. Vergipedia yazarı olmak için buradan basvuruda bulunabilirsiniz.

Bağıntısız, Bağlantısız ve Tarafsız Yayıncılık

Vergipedia herhangi bir kurum, kurul, kişi, zümre, dernek, vakıf bağlantısı olmaksızın ağırlığı kamu tarafında görev yapan denetim elemanlarının katkılarıya kuruldu. Ortak payda denetim elemanlığı üzerinde şekillendirildi ve bu şekilde devam etmesi planlandı.    
Top
Menu